ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Odsłony: 1478

 

Dzień zawodowców”

W dniu 18.10.2017r. w ramach harmonogramu działań IX edycji OTK zaplanowany był „ Dzień zawodowców” – konkurs na kreatywne przebranie, kreatywne przedstawienie siebie w wybranym zawodzie.
Z perspektywy Samorządu Uczniowskiego
„Dzień Zawodowców” wypadł bardzo dobrze. Wszystkie klasy przebierając się za przedstawicieli różnych zawodów oraz przygotowując gazetki tematyczne wykazały dużą kreatywność. Uczniowie przebierali się np. za nauczycieli, sportowców lub biznesmenów,
w ramach konkursu na kreatywne przebranie, kreatywną klasę. Podczas dużej przerwy zrobiliśmy prezentację działań poszczególnych klas i rozstrzygnięcie konkursu.

  • I miejsce zdobyła klasa 2g2. Jako cała klasa zaplanowali własne przedsiębiorstwo „Majkosoft Polska. Compay” Każdy uczeń przedstawił siebie jako pracownika firmy - było to ciekawe, dowcipne
    i kreatywne. Aktywność uczniów tej klasy miała również swój wyraz
    w zredagowanej gazetce w swojej sali. Wyszło im to wszystko bardzo ciekawie.

  • II miejsce zdobyła klasa 3g1. Dziewczyny przebrały się za nauczycielki, klaunów oraz pracowników MPK oraz również przygotowały gazetkę. Wszystkie wzięły w tym udział.

  • III miejsce zajęła klasa 3g5. Uczniowie tej klasy przebrali się za ludzi sukcesu.

Dzień Zawodowców” w takiej formie realizowany był w naszej szkole po raz pierwszy i być może niektórym osobom mógł sprawiać trudność. 

Łukasz Sieradzki

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

 

 

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s