ul. Promyk 4,
60-393 Poznań

+48 61 861 81 76
sekretariat@sp91.pl

Kategoria:

W pierwszym tygodniu nauki zdalnej nasi najmłodsi uczniowie wykonywali interaktywne gry i zabawy sportowe. W naszej szkole zawsze zajęcia są ciekawe i interesujące dlatego w drugim tygodniu edukacji zdalnej nauczyciele wychowania fizycznego prowadzili zajęcia z edukacji zdrowotnej. Dzieci za pomocą gier interaktywnych dowiedziały się, że nie tylko aktywność jest bardzo ważna ale również zdrowe nawyki oraz prawidłowe odżywianie. Po całym tygodniu edukacji zdrowotnej dzieci miały za zadanie odwzorować poprzez pracę plastyczną CZYM DLA NICH JEST ZDROWIE.

>>GALERIA<<

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria:

 

1). Propozycja dająca mnóstwo zabawy -> koło fortuny z gotowymi zadaniami ćwiczeń fizycznych. Zaangażujecie do tego całą rodzinę i wspólnie spędzajcie czas na sportowo

 wordwall.net/pl/resource/893767/wychowanie-fizyczne/wf-online-w-domu-%c4%87wiczenia

2.) Aplikacja dla dzieci, dzięki której będziecie mogli  w tym trudnym dla Wszystkich okresie, poruszać się w domu i wspólnie świetnie się bawić. Aplikacja proponuję Wam trening dzienny, który nie zajmie  dłużej niż 15 minut (oczywiście pamiętajcie o rozgrzewce). Aplikacja podpowiada Wam również jakie zapotrzebowanie dzienne jest na m.in. wodę, owoce czy warzywa. Dzielcie się wspólnie swoimi wynikami, rywalizując z kolegami i koleżankami. Zabawa gwarantowana! 

 play.google.com/store/apps/details?id=app.fitkiddo.mobile&gl=PL

3.) Sprawdź swoja wiedzę dotyczącą sportu- test, teleturniej lub gra Labirynt.

damianrudnik.com/sprawdz-swoja-wiedze-sportowa-test-teleturniej-lub-gra-labirynt-bedzie-20-20/?fbclid=IwAR2a3EpMElrndUC2SPKnxICiyAkR1fB48tRqCO5MwtpZWHsRzJm2moQxjK0

 

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria:

30 września, zakończyliśmy tegoroczne obchody Europejskiego Dnia Sportu. W SP 91 udało nam się przeprowadzić 4 lekcje gimnastyki korekcyjnej dla klas 1-3, których celem była korekcja płaskostopia.

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s
Kategoria:

Turniej w koszykówkę odbył się 6.03, wzięła w nim udział klasa VI.      Cała klasa została podzielona na pięć zespołów - trzy i cztero osobowych. Rozgrywki trwały przez 2h lekcyjne, każda z drużyn miała do rozegrania cztery mecze, rozgrywka trwała 3 minuty. Pełne zaangażowanie całej klasy dało dużo radości i satysfakcji z wygranych meczów. 

>>GALERIA<<

0
0
0
s2sdefault
powered by social2s